Zápisníky plné luxusu

Zápisníky

Luxusní značka ANTORINI nepromítá svou osobitou eleganci pouze do luxusních kravat a šátků, ale také do koženého zboží. Důkazem je nová řada luxusních kapesních zápisníků, která je dokonalým estetickým propojením současných trendů s jasně rozpoznatelnými prvky ikonických kolekcí. Luxusní must-have zápisníky vyrobené s láskou a precizností se pyšní mimo jiné zářivými odstíny zlatých a stříbrných kůží, které jsou naprosto jedinečné.

Zlatý kapesní zápisník

Zlatý zápisník ANTORINI Essence

Pod rukama zkušených řemeslníků vznikla jedinečná kolekce Essence vyrobená z překrásných zářivých kůží inspirovaná doteky italského slunce. Nechte se okouzlit září a rozmanitostí světelných tónů. Luxusní kůže na výrobu této kolekce byly exkluzivně pro ANTORINI vyrobeny v prestižní italské koželužně. Díky speciální technologii výroby mají kůže unikátní vintage vzor, díky nimž jsou tyto kůže naprosto jedinečné.

ANTORINI návrháři změní váš pohled na kapesní zápisníky. Přestože zachovali úzké a praktické proporce, podařilo se jim zápisník doplnit o praktickou kapsičku na vizitky či poznámky a podélnou kapsu po celé délce zápisníku s možností uložení poznámek a českých bankovek. Díky tomu se vám do rukou dostává krásný módní doplněk vyznačující se ryzí praktičností.

Kožené zápisníky

Luxusní zápisníky zářivých barev

Čisté linie a elagance doprovázená tou nejjemnější kůží a propracovanými stehy, které odkazují na rukodělnou zručnost řemeslníků ANTORINI, dávají pocítit skutečnou výjimečnost. Pokud vás nová exkluzivní kolekce zaujala, můžete vybírat z široké palety barev. Kapesní zápisníky zakoupíte v našem obchodě na stránkách www.antorini.cz.

O značce ANTORINI

ANTORINI je značkou koženého zboží a luxusních dárků s důrazem kladeným na vysokou kvalitu. Každý výrobek je pečlivě navržen Antorini designéry a propracován do nejmenších detailů. Ať už se jedná o kůži, hedvábí, kašmír nebo stříbro, vždy ucítíte, že jde o materiál nejvyšší kvality a je vyroben s mimořádnou pečlivostí.

Asi nejlepším dokladem mimořádnosti značky ANTORINI jsou kravaty, které produkuje. Naprostá dokonalost, s níž se setkáváme u skládaných kravat, je proslulá. Pro výrobu se používá velký díl vysoce kvalitní hedvábné látky, která se ručně skládá a následně ručně šije. Výsledek je impozantní, kravaty jsou naprosto dokonalé ve všech směrech.

ANTORINI má rozsáhlé zkušenosti s navrhováním a zakázkovou výrobou širokého sortimentu luxusních firemních dárků. Díky vlastnímu týmu talentovaných návrhářů poskytuje výjimečné služby v oblasti vývoje nových produktů přímo na míru firemním zákazníkům.

Zápisníky ANTORINI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *