Manžetové knoflíčky – Které jsou nejoblíbenější?

manžetové knoflíčky s lávovým kamenem

Manžetové knoflíčky jsou vyhledávané pánské doplňky. Stejně jako hodinky patří k nepostradatelným prvkům pánského outfitu a dokáží výrazným způsobem podpořit výsledný dojem svého nositele.

Ať už patříte mezi sběratele knoflíčků či hledáte knoflíčky pro konkrétní událost, níže Vám přinášíme přehled nejoblíbenějších knoflíčků od luxusní značky Antorini.cz.

 

V žebříčku nejoblíbenějších knoflíčků se na prvních místech umístily knoflíčky z ryzího stříbra a knoflíčky s diamantem, mezi další nejprodávanější patří knoflíčky se Swarovski krystaly.

Nejčastěji zákazníci vybírají knoflíčky z vyšší cenové kategorie. Obvykle jsou kupované přímo pro konkrétní příležitost, na kterou se kupující připravuje. Druhou nejčastější kategorii tvoří kupující, kteří manžetové knoflíčky kupují jako dárky pro své blízké.

Statistika prodejů manžetových knoflíčků za rok 2019 značky Antorini, řazené podle nejprodávanějších.

1.
manžetové knoflíčky s diamantem LUXUSNÍ STŘÍBRNÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY ANTORINI S DIAMANTEM, STŘÍBRO 925/1000, 14 G
2.
manžetové knoflíčky pozlacené stříbro KLASICKÉ KULATÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY ANTORINI, STŘÍBRO 925/1000, 8 G
3.
manžetové knoflíčky MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY, POZLACENÉ STŘÍBRO 925/1000, 9 G
4.
knoflíčky se swarovski krystalem MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY S ČERNÝM SWAROVSKI KRYSTALEM
5.
karbonovým vláknem zalitým pryskyřicí KNOFLÍČKY S KARBONOVÝM VLÁKNEM ZALITÝM PRYSKYŘICÍ

Důvodem největší oblíbenosti právě stříbrných knoflíčků s diamantem je jak jejich prestiž, tak speciální úprava matného stříbra. Knoflíčky jsou také unikátní svým designem, který je velmi elegantní. Jsou vhodné jak do vysoké společnosti, tak na obchodní jednání, a to je patrně důvodem jejich velké oblíbenosti.

Na dalších příčkách v první desítce bychom našli především knoflíčky, které jsou určitým způsobem unikátní. Zákazník Antorini má rád vysokou kvalitu, originalitu, eleganci a prestiž, není proto zvláštní, že mezi další oblíbené patří knoflíčky vyšší cenové kategorie.

Šperkovnice na manžetové knoflíčky

Mezi nejoblíbenější šperkovnice – boxy na manžetové knoflíčky pak patří luxusní dřevěný box v dokonalé imitaci carbonových vláken.

Šperkovnice – dřevěný box na manžetové knoflíčky v imitaci karbonových vláken

Knoflíčky zakoupíte v oficiálním butiku značky ANTORINI pro Českou republiku na adrese Antorini.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *