Pánské kožené peněženky

Peněženky

Pánské peněženky ANTORINI z nové kolekce Essence a Dapper Style vznikly ve spolupráci s českými návrháři. Design je o vyjadřování emocí, není to jen způsob, jak na sebe upoutat pozornost nebo jak docílit pocitu harmonie. Každý jednotlivý prvek dotvářející outfit se může stát něčím mnohem víc, než jen pouhým doplňkem.

Pánské kožené peněženky

Kožené peněženky, jež byly pro ANTORINI navrženy českými návrháři, byly vytvářeny za jiným účelem, než pouze odprezentování kvality, prestiže a luxusu. Peněženky vyzařují krásu naší přirozenosti, lehkost, s jakou se můžeme vypořádávat s každodenními problémy a stresem, stejně jako nám jejich barva může připomínat, že můžeme dosáhnout jakýchkoli cílů, které si stanovíme nebo navozovat pocity pohody a sebevědomí.

Pánské peněženky přinášející štěstí

Pánské kožené peněženky

Společným prvkem pro všechny nově vzniklé pánské peněženky je pak i určitá hodnota navíc. Protože se jedná o peněženky, je jednou z jejich linií i snaha o vyjádření a zachycení pocitu, že finance k nám proudí snadno. Červená barva přitahuje a udržuje peníze v naší peněžence, zlatá barva je zase barvou bohatství. Je to podobné jako s šupinou od kapra, kterou si mnozí z nás rádi dávají do své peněženky. Ať už příběhu o kapří šupině věříte či nikoli, možná ji přeci jen ve své peněžence máte.

Za hranicemi běžného designu pánských peněženek

Pánské kožené peněženky

„Čeští návrháři vynikají určitou nespoutaností. A přesně tuto schopnost v ANTORINI velmi oceňujeme. Kolekce ANTORINI jsme chtěli doplnit o modely, které budou za hranicemi běžného designu pánských peněženek. Nechtěli jsme, aby designéři byli jakkoli omezováni a svazováni tím, co očekáváme. Namísto toho jsme chtěli, aby výsledkem byla peněženka, ze které tato svoboda bude doslova cítit a bude v souladu s vyzařováním svého majitele.“

Pánské kožené peněženky

Peněženky ANTORINI zkrátka nejsou obyčejnými pánskými peněženkami. Můžete se cítit dobře a být sami sebou. A to je pro život velmi důležité.

Pánské kožené peněženky ANTORINI zakoupíte ZDE

Oficiální stránky:
Gifts

Související odkazy:
Pánské peněženky
Slim peněženky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *