Luxusní šátky

Móda

Otisk precizní ruční práce, dokonalý design, to vše promítnuto do luxusního hedvábného základu. Taková je nová kolekce luxusních hedvábných šátků ANTORINI.

Hedvábné šátky

Luxusní šátky vytříbeného stylu

Luxusní šátky ANTORINI představují nadčasovou eleganci, přírodní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Jsou ideálním společníkem pro každý den a pro každou příležitost.

Hedvábné šátky

Luxusní šátky ze 100% italského hedvábí

Představujeme překrásné hedvábné šátky ANTORINI z hedvábí mimořádné kvality vyrobené tradičními technikami v Itálii. Precizně zpracované do nejmenších detailů, vznešené a elegantní šátky s ručně šitými okraji lemů.

Šátky z kolekce Vintage

Hedvábné šátky

Šátky ANTORINI jsou nezbytným doplňkem pro dámy s vysokým smyslem pro vytříbený styl. Originální symbióza dokonalosti a rafinované zdobnosti. Design šátků z kolekce Vintage navazuje na historické ikonické vzory značky ANTORINI, které se v průběhu let staly nepřekonatelnými mezníky v moderním designu. Jedinečné motivy, nejkvalitnější hedvábí a ruční výroba v Itálii představují onu pověstnou dokonalost odkazů starých mistrů. Šátky jsou dárkově balené. Materiál: 100% hedvábí, rozměr: 90 x 90 cm. 

Luxusní šátky ANTORINI zakoupíte ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *