Zápisníky

zápisníky

Nejširší výběr nápadů, jak zaznamenat vše, co potřebujete. Od zápisníků pro zaznamenávání krátkých poznámek, adres, telefonů a rychlých nápadů až po osobní knihy vín, knihy na recepty nebo deníky pro dlouhodobé plánování. Ať už pro zaznamenávání potřebujete mnoho místa nebo vám stačí malý formát, v ANTORINI si vyberete ten pravý zápisník, deník nebo desky přesně pro vaše potřeby.

Zápisníky, diáře a deníky ve velikosti A5

V široké nabídce nekroužkových zápisníků, deníků a desek s poznámkovým blokem si můžete vybrat barevnou variantu a kožené provedení dle svých představ. Do desek si můžete zvolit různé náplně, vytvoříte si tak diář, zápisník, knihu vín nebo knihu Garden pro zahradníky. Výběr náplně zvolíte v detailu každého výrobku. 

kožené zápisníky, poznámkové bloky

Kapesní varianta osobních zápisníků vhodná pro rychlé poznámky 

kapesní zápisníky pro rychlé poznámky

Zápisníky jsou doplněné o praktickou kapsičku na vizitky či poznámky a podélnou kapsu po celé délce zápisníku s možností uložení poznámek a českých bankovek. Poznámkový bloček i mini propiska jsou součástí balení. 

A6 Kožené zápisníky s širokým výběrem vnitřní náplně 

kožené zápisníky ve velikosti A6

A6 kožené deníky z nejnovější kolekce. Naši návrháři změní váš pohled na kožené deníky. A6 deníky ANTORINI jsou naprosto multifunkční, díky možnosti vyjmutí vnitřní náplně je možné během chvilky mít z deníku s linkovanými stránkami deník nelinkovaný nebo jej zcela přeměnit na adresář, diář nebo knihu vín. Do deníků je možné dokupovat rozmanité náplně.Kombinace kalendáře s pevnou vazbou a poznámkového bloku poskytují dokonalou synergii pro tvůrčí, pracovní i studijní potřeby. To vše v dokonalém zpracování a za použití nejlepších italských kůží. Mistrovské skloubení ryzí praktičnosti a nadčasovosti. 

Rozmanitý výběr náplní

rozmanitý výběr náplní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *