Kravatové šály pro uvolněný pocit při nošení

kravatové šály

Kravatové šály jsou úzce spjaty s britskou historií. Pocházejí z původního typu kravaty rozšířeného na počátku 19. století, tehdy se kravatové šály nosily zejména při formálních příležitostech. Na počátku 20. století je nahradily šály z jemnějšího hedvábí, které byly příjemnější na nošení. Byly považovány za běžný doplněk oděvu pro volný čas či jako součást sportovního oblečení při hraní golfu. Často je nosíval také vévoda z Windsdoru.

Obliba těchto kravatových šál, vyráběných z jemného hedvábí, dnes roste. Jsou elegantní a současně se dají nosit k neformálnímu oblečení. Muži často pochvalují, že u krku neškrtí a jsou velmi příjemné na nošení. Navíc jsou vhodné i pro ty muže, kteří z jakýchkoli důvodů nemohou nosit klasické kravaty.

kravatové šály
Luxusní kravatové šály

Kravatová šála ručně vyrobená z čistého hedvábí v Itálii. Velice elegantní a módní doplněk pro muže. Pro výrobu bylo použito nejkvalitnějšího italského hedvábí.

Exkluzivní ručně vyrobená ANTORINI kravatová šála z čistého hedvábí. Tradiční ruční střih a ruční výroba z nejkvalitnějšího italského hedvábí. Nebo máte raději klasické elegantní kravaty?

Luxusní kravaty >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *