Dámské šály

dámské šály

Objevte nádherné luxusní dámské šály z nejkvalitnějšího kašmíru, merino vlny či hedvábí tradiční ruční výroby. Díky své výjimečně velké velikosti 180 x 50 cm cm jsou stylovým módním doplňkem, který dokonale rozzáří váš outfit.

Luxusní dámské šály jsou vyrobené z nejkvalitnějšího kašmíru a merino vlny. Překrásná mistrovská práce, rozměr 180 x 50 cm, materiál 53% kašmír, 47% merino vlna. Šály vynikají překrásnými módními vzory, které jsou naprosto originální.

dámské šály Antorini

Tyto překrásné luxusní dámské šály ANTORINI jsou k dispozici v různých barevných variantách / vzorech. Dodávány jsou v překrásných dárkových krabičkách a jsou tak ideálním dárkem.

dámská šála
Dámská šála Antorini

VELKÁ VZOROVANÁ KAŠMÍROVÁ ŠÁLA ANTORINI, ČERNO-BÍLÁ

Originální dámská šála s třásněmi vyniká svým nápaditým geometrickým vzorem v kombinaci korálově červené, tmavě modré, fialové a světle šedé barvy. Ideální pro chladné dny. Ručně vyrobená s nejvyšší pečlivostí. Díky kvalitnímu zpracování ji budete moci nosit mnoho let. Vyrobeno ve Skotsku.

Materiál: 100% kašmír
Rozměr: 180 x 70 cm

Šála je dodávána v dárkovém balení ANTORINI.

luxusní dámská šála

Luxusní dámská kašmírová šála Antorini se zlatým prošíváním

Krásně měkká luxusní šála vyrobená z kašmíru. Ideální pro chladné dny. Ručně vyrobená s nejvyšší pečlivostí. Díky kvalitnímu zpracování ji budete moci nosit mnoho let. Vyrobeno z nejlepšího kašmíru s efektním třpytivým prošitím zlaté barvy z jedné strany šály. Elegantní vzhled.

Materiál: 
100% kašmír, polyester (zlaté prošívání)
Rozměr: 180 x 25 cm

Dámské šály zakoupíte na Antorini.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *