Vánoční dárek pro ženu

Vánoční dárky pro ženy

Objevte spolu s námi ty nejkrásnější vánoční dárky pro ženy z butiku Antorini.cz. Vánoce jsou časem, kdy darujeme své milované osobě dárek vyjadřující naši lásku a úctu. Potěšte svou ženu překrásným vánočním dárkem, který rozzáří její oči.

vánoční dárky pro ženy
Vánoční dárky pro ženy

Vánoční dárek pro ženu: Dřevěná hrací skříňka
Luxusní hrací skříňka z mahagonového dřeva. Ruční práce mimořádné kvality. Hrací skříňky jsou vyrobeny tradičními rukodělnými technikami italských mistrů. Skříňky jsou vyrobeny z vybraného dřeva upraveného tak, aby se nikdy nekroutilo. Dřevo je následně pokryto jemnou vrstvou mahagonového dřeva z kořene mahagonového stromu, aby mělo vyšší kvalitu a výraznější strukturu. Překrásný vánoční dárek pro ženy plný krásy a emocí. Další inspiraci na dárky pro ženy najdete na Antorini.cz.

Vánoční dárky pro ženy
Vánoční dárky pro ženy

Vánoční dárky pro ženy: Luxusní kašmírové šály
Mimořádně kvalitní značkové dámské šály vyrobené z vysoce kvalitního 100% kašmíru. Překrásně jemné na dotyk, balené v dárkovém balení.

Vánoční dárky pro ženy
Vánoční dárky pro ženy

Vánoční dárky pro ženy: Luxusní značkové šperkovnice
Exklusivní šperkovnice ručně vyrobené v Itálii. Tato nádherná šperkovnice ANTORINI představuje vrcholné umění Itálie ve výrobě tradičních luxusních šperkovnic. Mistrovská práce v dokonalé harmonii s elegancí představuje jedinečný zážitek a to nejlepší místo pro Vaše šperky. Box je dělen do šesti oddělení pro Vaše šperky, manžetové knoflíčky či jiné drobné předměty. Šperkovnice je dokonale polstrována. Rozměr: 27 x 13 x 6 cm, materiál: ušlechtilé dřevo. Šperkovnice jsou dostupné v různých velikostech a barevných provedeních. Dárkově balené.

doplňky do kuchyně
Doplňky do kuchyně

Vánoční dárky pro ženy do kuchyně
Mimořádně kvalitní doplňky překrásných originálních tvarů a další exklusivní kuchyňské doplňky – pozlacené, postříbřené nebo ze stříbra 925/1000.

Vánoční dárky pro ženy >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *