TOP 8 Manažerské business tašky a aktovky

pánské kožené aktovky a tašky

Zaměřeno na aktovky a tašky: Podívejte se na kožené nejoblíbenější aktovky od Antorini. 

Přáli byste si koženou aktovku nadčasové elegance s pánskými ostrými rysy, která by splnila i nejnáročnější požadavky moderního muže? Chtěli byste tašku, která by měla charisma, vhodně vás reprezentovala a přitom byla vysoce kvalitní? Potřebujete vhodný doplněk na obchodní jednání, pro přenášení dokumentů a nezbytností? Ideální business model ruční italské výroby? 

pánská kožená aktovka

Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších aktovek od Antorini! Tašky a aktovky  jsou navržené tak, aby splňovaly i nejnáročnější požadavky na kvalitu a praktičnost. Doporučujeme sladit aktovku s luxusní kravatou a elegantními manžetovými knoflíčky.

pánské business aktovky

Business pánské taškyVšechny tyto pánské tašky jsou vyrobené z nejkvalitnějších italských kůží. Mistrovská ruční práce v Itálii je zárukou nejvyšší kvality a prestiže! 
 Pánské doplňky vypovídají mnoho o svém nositeli a mimo jiné i díky nim váš obchodní protějšek snadno rozezná, s kým jedná. Vybíráte-li si pro sebe aktovku či tašku, měli byste mít na paměti, pro jakou situaci je vybíráte. Zda má plnit funkci pouze pro přenos dokumentů z kanceláře domů či zda hledáte doplněk, kam byste uložili všechny nezbytnosti a vypadali bezchybně na konferenci či při uzavírání důležitého kontraktu

pánské tašky


Reprezentujte se bezchybně s maximálně lehkými aktovkami a taškami ANTORINIAktovky a tašky ANTORINI jsou navržené tak, aby byly maximálně lehké a jsou určené pro reprezentaci na důležitých obchodních schůzkách, při cestování za obchodním protějškem a dalších důležitých business příležitostech.

luxusní manažerské aktovky

Luxusní manažerské aktovky jsou vhodné pro reprezentaci TOP manažerů a CEO společností. 

pánské aktovky

Luxusní provedení a záruka nejvyšší kvality. Černé modely aktovek a tašek patří spolu s tmavě modrými k nejžádanějším. Aktovky můžete sladit s dalšími doplňky od ANTORINI jako jsou kravatydiáře nebo pánské kožené peněženky.

černá kožená aktovka

Černá pánská kožená taška ANTORINI DAPPER STYLE 

Představujeme černou pánskou koženou aktovku z nové kolekce. Nová výjimečná kolekce ANTORINI citlivě spojuje typickou neapolskou nenucenou eleganci, vzdušnost a praktičnost s prvky nadčasové italské módy. Základ tvoří mistrovská rukodělná práce a přírodní materiály s důrazem na zdlouhavé procesy zpracování kůží, jejichž výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost. Na počátku vzniku této kolekce stála snaha vymanit se z šedého průměru a dosáhnout dokonalosti v každém směru. V kolekci najdete silnou inspiraci v tradičním umění a v historických aristokratických prvcích. 

manažerská taška antorini

Značka ANTORINI je vyhlášená svou schopností až překvapivě snadno propojovat historii a moderní trendy. Výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost a lehkost odrážející se i v minimální váze aktovky. Dvě hlavní oddělení doplněná o kapsičku na zip, dvě kapsičky na vizitky a poutko na psací nástroj nabízí dostatek prostoru pro každodenní nošení. Nosit ji můžete v ruce či přes rameno díky odnímatelnému ramennímu popruhu. Aktovky byly vyrobeny v Itálii tradičními rukodělnými postupy. 

Zdroj článku: TOP 8 Pánské kožené aktovky a tašky

Oficiální stránky:
Men’s Leather Briefcases

Související odkazy:
Pánské kožené aktovky
Pánské tašky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *