TOP 5 Pánských slim peněženek, které musíte mít!

slim peněženky pro muže

Také se potýkáte s potřebou přestat nosit velkou peněženku? Chtěli byste něco užšího, tenkého, co by se pohodlně vešlo do kapsy a přitom jste stále měli u sebe všechny nezbytné karty a hotovost? Řešením je slim peněženkanejtenčí peněženka z celé kolekce! Navržená týmem designerů ANTORINI tak, aby splňovala i nejnáročnější požadavky na kvalitu a praktičnost.

Tato malá kožená peněženka je ideální pro všechny vaše aktivity, ať už ji vezmete s sebou na schůzku, budete ji nosit v kapse v běžné dny nebo ji vezmete s sebou na večerní párty. Kamkoli ve dne i večer jdete, všude ji můžete vzít s sebou.

Rozměr peněženky je 10 x 8 cm a přestavuje naprosto ideální rozměr. Kromě karet se do peněženky pohodlně vejde finanční hotovost, stačí bankovky přehnout a využít prostřední kapsu, do které můžete uložit případně nutnosti i mince či jiné drobnosti. 

slim kožené peněženky
Slim peněženky v dárkovém balení

Všimněte si, jak jsou boky kůže pečlivě zakládané dovnitř, jedná se o mistrovskou ruční práci.

Tento model slim peněženky z kůže je ideální jako dárek, pokud nevíte, co dát muži, tuto peněženku jistě ocení, i pokud by ji měl používat jako svou druhou peněženku.

Peněženka je vyrobená ruční pečlivou výrobou. Pro výrobu jsme vybírali nejkvalitnější italské a francouzské kůže.

slim kožené peněženky

Modelové řady ANTORINI slim kožených peněženek.

černá slim kožená peněženka

Černá varianta peněženky. Tuto ultratenkou černou peněženku můžete používat také jako luxusní pouzdro na vizitky a karty.

Peněženka obsahuje:šest přihrádek na platební karty (z každé strany tři přihrádky) prostor pro přehnuté bankovky

dárkové balení slim peněženek

Dárkové balení je důležité, obzvlášť vybíráte-li peněženku jako dárek.

modrá slim peněženka

Elegantní kombinace tmavě modré a hnědé kůže dodává peněžence charisma. Tato kombinace je ideální pro gentlemany, kteří rádi nosí tmavě modré kombinace. Kůže na výrobu této peněženky pochází z prestižní italské koželužny. Vnitřní prostor je vykládán černou viskózou. Peněženka se snadno vejde do kapsy u saka.

peněženka slim pro muže

Ideální peněženka do business, zastane funkci peněženky i pouzdra na vizitky a karty. Peněženky můžete sladit s dalšími doplňky od ANTORINI jako jsou kravatydiáře nebo kožené aktovky.

peněženka na párty

Ať už se večer chystáte do uzavřené společnosti nebo jdete na párty, oceníte tuto černo hnědou kombinaci, která patří k nejoblíbenějším.

Slim kožené peněženky pro muže od ANTORINI jsou velmi tenké tak, abyste s sebou mohli pohodlně nosit vše, co potřebujete a přesto jste v kapse neměli těsno. Vybírat můžete také z našich nejtenčích peněženek, do kterých pohodlně zasunete karty a vnitřní kapsu využijete pro přehnuté bankovky.

Kolekce tenkých peněženek patří k nejprodávanějším. Vyberte si ještě dnes tu svou na Antorini.cz.

Zdroj článku: Slim peněženky na karty

Oficiální stránky:
Men’s Bifold Wallets

Související odkazy:
Pánské peněženky
Slim peněženky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *