Šátky z hedvábí, které vám učarují

šátky

Pojďte se podívat, které produkty mezi rozmanitými hedvábnými výrobky patří letošní rok k nejvyhledávanějším. Soustředíme se nyní pouze na novou kolekci Antorini, protože právě nová kolekce patří k té nejoblíbenější. 

Možná jste si všimli, že hedvábné šátky zažívají na Instagramu a jiných sociálních sítích svou vlastní renesanci, je ale také možné, že jste si toho ani nevšimli, protože tento nadčasový kousek šatníku lze nosit a kombinovat na nesčetné způsoby a tak mnohé z nás rozšiřují svou sbírku neustále. Pokud si chcete udělat radost a sladit tento doplněk ve svém vlastním stylu a podle sebe, můžete si vybrat z nekonečného množství designů a provedení. 

šátky

ŠÁTKY

PořadíNázevObrázekRozměry
 1.DÁMSKÝ ŠÁTEK ANTORINI IMPERIALE, ČERVENÝ 90 x 90 cm
 2.HEDVÁBNÝ ŠÁTEK ANTORINI ESSENCE PARADISO 90 x 90 cm
 3.LUXUSNÍ ŠÁTEK ANTORINI ESSENCE LEGEND 90 x 90 cm
 4.DESIGNOVÝ ŠÁTEK ANTORINI ESSENCE ROSA PARADISO 90 x 90 cm
 5.STYLOVÝ ŠÁTEK ANTORINI IMPERIALE, MODRÝ 90 x 90 cm
 6.MÓDNÍ ŠÁTEK ANTORINI CRISANTEMO 90 x 90 cm
 7.ELEGANTNÍ ŠÁTEK ANTORINI ESSENCE 90 x 90 cm
 8.ITALSKÝ ŠÁTEK ANTORINI IMPERIALE, ZELENÝ 90 x 90 cm

Ať už dámské šátky patří k vašemu nově objevenému módnímu doplňku nebo je nosíte již roky, pojďte spolu s námi zjistit, proč právě letošní rok je tento doplněk populárnější než kdy jindy. Může za to jednoduše touha po tom být krásná a cítit se dobře? Nebo je to tím, že šátek navozuje pocit svobody a volnosti – tedy pocity, po kterých všichni po období lockdownu tak nějak podvědomě toužíme?

Hedvábný šátek dodává finálnímu outfitu onen závěrečný punc krásy a vy tak můžete vypadat skvěle, ať už se chystáte na slavnostní událost nebo na procházku do parku. Šátek můžete zaplést do vlasů, přehodit si jej přes ramena, uvázat kolem krku nebo jím dozdobit kabelku. Ve skutečnosti je možností, jak šátek použít, nepřeberné množství a mnohé ženy právě ve vymýšlení nových možností vidí svůj způsob, jak dát průchod své tvořivosti. Šátek je jednoduše prostředkem pro to, jak dát najevo svou náladu i osobní styl. 

dámské šátky hedvábné

Možná si říkáte, že roky, kdy ženy toužily nosit šátek na hlavě a spolu se slunečnými brýlemi si vyjet na projížďku kabrioletem, jsou nenávratně pryč. Právě letošní rok ale naznačuje opak. I když se změnily motivy na šátcích a možná je dnešní ženy nosí více zapletené do vlasů, přesto však zůstávají šátky pro mnohé z nás nedílnou součástí outfitu i úpravy vlasů. 

hedvábné šátky

ŠÁTKY NA KRK

Nejjednodušší způsob, jak být v souladu s nejnovějšími trendy v hedvábných šátcích, je uvázat si jeden kolem krku. Tyto šátky jsou nejčastěji ve velikosti 90 x 90 cm. Někdy se můžete setkat i s velmi malým šátkem určeným pro nošení kolem krku ve velikosti 60 x 60 cm. Tyto čtvercové šátky vypadají velice dobře a lze je uvázat na mnoho způsobů.

šátek

HEDVÁBÍ DO VLASŮ

Pro uvázání šátku do kratších vlasů se nejlépe hodí menší šátky o rozměru 60 x 60 cm, pokud máte ale vlasy dlouhé a husté, bude v nich velký šátek vypadat nádherně. Šátek můžete použít i pro nošení na hlavu, šátek pak vypadá nejen elegantně, ale v kombinaci se slunečnými brýlemi také velmi rafinovaně. 

šátky

ŠÁTKY PRO UMÍSTĚNÍ NA KABELKU

Pokud chcete své kabelce vdechnout nový život a dodat jí punc jedinečnosti, stačí omotat kolem ucha úzký hedvábný šátek nebo použít klasický čtvercový šátek. Z vaší kabelky se rázem stane originální módní doplněk, který bude krásně ladit k celkovému outfitu. Menší rozměry šátků je možné uvázat z jedné strany kabelky, zatímco čtvercové šátky se hodí spíše pro obtočení kolem celého ucha. 

šátky z hedvábí

OCHRANA PŘED VĚTREM I PŘÍMÝM SLUNCEM

Pro letní měsíce jsou ideální lehké hedvábné šály a šátky, které můžete použít jako ochranu u moře – ať už před větrem nebo před přímým slunečním zářením. Dáte-li prostor své fantazii, můžete šátek použít také jako součást oblečení. Místo topu můžete kolem těla jednoduše uvázat velký šátek. Fantazii se meze nekladou. 

modrý šátek z hedvábí

Vyberete-li si svůj nový šátek z nejnovější kolekce ANTORINI, pak se můžete těšit na nejvyšší kvalitu hedvábí a ruční italskou výrobu. Šátky jsou totiž vyráběné přímo v samotném srdci hedvábí – v italském městě Como.

Šátky zakoupíte v kategorii Hedvábné šátky > 

výroba z hedvábí


K těmto krásným italským šátkům můžete sladit i další módní doplňky jako je luxusní kabelkanáramek na rukudiář nebo elegantní dámskou peněženku z kolekce Couture.

Všechny tyto módní doplňky mohou být také krásným dárkem pro vaše blízké. Dodáváme je v luxusním dárkovém balení. Chcete-li si přečíst více, jaké dárky pro ženy a pro muže jsou nejvyhledávanější, přečtěte si článek Elegantní a luxusní dárky v kteroukoliv roční dobu >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *