Outdoor – Oblečení do přírody

doplňky do přírody

Hledáte inspiraci na oblečení a potřeby do přírody? Pojďte se spolu s námi podívat na dárky pro milovníky outdooru a kvalitní oblečení do přírody.

Milujete přírodu? My také, proto v ANTORINI pracujeme výhradně s přírodními materiály.Objevte spolu s námi sílu přírody, vůni lesa, harmonii slunce pronikajícího skrze stromy, jemnost mechu a radost z ticha. 

OBLEČENÍ DO PŘÍRODY

oblečení do přírody

Kašmírové šály

ANTORINI oblečení do přírody z nejkvalitnějšího přírodního kašmíru. Kašmírové šály jsou velmi měkké, hebké, nekoušou. 

Šály jsou ručně vyrobené s nejvyšší pečlivostí z nejkvalitnějšího skotského kašmíru. 

Kašmír patří mezi vysoce ceněné přírodní materiály, je považován za nejkvalitnější látku vůbec. Díky svým vynikajícím vlastnostem je ideálním doplňkem do přírody.

Hřejivost kašmíru je až 6x vyšší než u klasické vlny, přesto unikátní výhodou kašmíru je, že hřeje, ale tělo nepřehřívá. 

 PŘÍRODA PŘINÁŠÍ NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY

Ať už vyrážíte na túru, chystáte se přespat v lese, jdete na posed, chytat ryby nebo si jen užíváte lesa s rodinou, je to právě příroda, kde můžete načerpat novou energii pro další dny. 

„PŘÍRODA DÁVÁ KLID, RADOST I NOVOU ENERGII“

Zimní les dává pocit klidu, sníh pohlcuje zvuky a svět se stává mnohem tišším než kdy jindy. 

KRÁSA PŘÍRODNÍ KŮŽE

pánská peněženka

Peněženky vyráběné v ANTORINI jsou pouze z přírodních materiálů vysoké kvality. Šijeme je pro vás v Itálii a České republice. 

DÁRKY PRO MILOVNÍKY PŘÍRODY

Vybíráte dárek k narozeninám, jubileu, výročí či jiné příležitosti? Nahlédněte do naší kolekce oblečení a doplňků určených pro myslivce, rybáře a milovníky přírody

dárky do přírody

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *