Luxusní zlatý kožený diář 2022 ANTORINI

luxusní kožený diář 2022

Nová kolekce A5 nekroužkových diářů, deníků a zápisníků ANTORINI Saffiano vyniká  ušlechtilostí použitých materiálů a svým zpracováním. Nejkvalitnější kůže se speciální Saffiano úpravou pro dokonalý vzhled a vyšší odolnost z našich italských koželužen dodává výrobku exkluzivní dojem. 

Krásný diář je jako stvořený pro ženy, ze kterých čiší energie, hravost a radost ze života. Diář z nové kolekce je plný ženskosti a hravé krásy. Ať už si ho vezmete s sebou kamkoli, skvěle souzní s vašim pozitivním vyzařováním. 

DIÁŘ ZAKOUPÍTE NA STRÁNKÁCH ANTORINI.CZ >

Kombinace kalendáře s pevnou vazbou a poznámkového bloku poskytuje dokonalou synergii pro tvůrčí, pracovní i studijní potřeby. To vše v dokonalém zpracování a za použití nejlepších italských kůží. Mistrovské skloubení ryzí praktičnosti, nadčasovosti a pravé italské lásky pro krásu a šarm. 

Diář je možné dle potřeby užít jako: 

diář (denní nebo týdenní) diář + poznámkový blok  poznámkový blok samostatně (zasunutí ze shora i ze strany) deník s linkovanými či nelinkovanými stránkami kombinace poznámkového bloku a deníku osobní kniha vín s poznámkovým blokem pětiletý kalendář s poznámkovým blokem linkovaný deník – mix barevných papírů (modrá, červená, zelená, krémová, hnědá, šedá, fialová, růžová a lososová, každá barva po 16-ti listech) moje zahrada (anglicky – italsky) adresář 


Všechny vnitřní vložky jsou samostatně vyjímatelné pro pozdější archivaci a dokoupení nových.

Další vybavení:

  • levá vnitřní strana desek: 7 kapsiček na vizitky a karty, 3 vertikální přihrádky na poznámky
  • pravá vnitřní strana desek: vertikální kapsa po celé délce, horizontální kapsa pro poznámky či pro zasunutí poznámkového bloku (poznámkový blok je součástí balení), poutko na psací potřebu v kombinaci kůže a gumičky pro možnost uchycení psacích nástrojů různých šířek 

Rozměry: 24 (výška) x 19 cm (šířka) x 2 cm 
Materiál: italská telecí kůže Saffiano 

Náplně do desek je možné dokupovat po celý rok. Kalendáře mohou být multijazyčné i české (multijazyčná náplň – angličtina, němčina, francouzština, italština, ruština, španělština a japonština). Kniha vín obsahuje italský a anglický jazyk. Pětiletý kalendář obsahuje angličtinu, italštinu, němčinu a francouzštinu. Rozložení pětiletého kalendáře je 5 dní na jednu stránku bez uvedení roku. Kalendář je tak možné kdykoli začít používat a dopsat aktuální rok. 

Poznámkový blok je součástí balení.