Kravaty

Luxusní kravaty

SEDMKRÁT SKLÁDANÉ KRAVATY ANTORINI

Není nic horšího, než špatně uvázaná kravata, a to navíc ze špatného materiálu. O člověku totiž na první pohled dokáže leccos prozradit, stejně jako boty, hodinky nebo pásek, do jehož dvou třetin spony by zmíněná kravata měla dosahovat.

Luxusní kravaty Antorini

Moderní muž navíc volí dle obleku a příležitosti také vhodný uzel, a to ať už se jedná o tradiční Křížový uzel, Manhattan nebo zřejmě nejpoužívanější Windsorský uzel či jeho poloviční verze. A po jakých značkách tedy sáhnout? Doporučujeme osvědčené luxusní výrobce, jako Hermés, Burberry, Davidoff a nebo právě exkluzivní ANTORINI.

Zdroj: iLuxus.cz


Všimněte si vysoké gramáže hedvábí a zadní části, ze které je patrné ruční složení (sedmkrát). Kravaty jsou navíc doplněné o přívěsky z pravého korálu a 18kt zlata.
luxusní kravata
Kravaty představují vysokou prestiž

Luxusní kravaty ANTORINI představují vysokou prestiž i záruku mimořádné kvality. Jsou vyráběny tradičním rukodělným zpracováním přímo v italské Neapoli a na výrobu jediné kravaty je zapotřebí opravdu velkého množství kvalitního hedvábí, a to celý metr čtvereční! Proces výroby je tedy daleko složitější, než u jakýchkoli běžně dostupných vázanek. Již při prvním dotyku lze pocítit markantní rozdíl. Kravaty jsou navíc sedmkrát ručně skládané a navíc ručně šité! Překrásná mistrovská práce.

ELEGANTNÍ KRAVATA, MODRÁ S TALISMANEM PRO ŠTĚSTÍ
Elegantní kravata ručně ušitá ze sedmkrát skládaného hedvábí s nejvyšší pečlivostí italskými mistry. Kravata ukrývá drobný přívěsek z pravého červeného korálu a pozlaceného stříbra 925/1000 „corno-pepperoncino“, neboli červenou papričku, která je tradičním talismanem pro štěstí a ochranu před zlem. Přívěsek je pečlivě uschován uvnitř záhybů kravaty a díky své drobné velikosti není při nošení vidět z žádné strany. Elegantní a okouzlující, pro pány s vysokým smyslem pro kvalitu.

Darujte originální luxusní dárek, který bude přinášet štěstí! Baleno v luxusní dárkové krabičce ANTORINI.

V roce 2012, 2013 a 2016 obdržela ocenění jako nejkvalitnější kravata světa.

Rozměry:
 153 x 8 cm
Materiál:
 100% žakárové hedvábí
Přívěsek: pravý červený korál a pozlacené stříbro 925/1000
Barva: tmavě modrá

Luxusní pánské doplňky

Luxusní kravaty nejvyšší kvality
Hledáte-li skutečně luxusní kravaty nejvyšší kvality, možná si kladete otázku: Jak takovou kravatu vybrat a jak ji poznat? 

Prvním rozlišujícím znakem mezi běžnými a skutečně luxusními kravatami je KVALITA HEDVÁBÍ A JEHO MNOŽSTVÍ POUŽITÉ K VÝROBĚ. Řada „rádoby“ luxusních kravat je vyrobena z nižší sorty hedvábí (pokud se vůbec o hedvábí jedná) a po otočení kravaty a pohledu na její zadní stranu ji poznáte podle sešití dohromady. Tento druh levné výroby se používá proto, aby výrobce co nejvíce ušetřil na materiálu a výsledná kvalita se slovu luxusní stěží přibližuje. 

Kravaty s talismanem a kapsičkou na kartu

Z jakého množství jsou vyráběny luxusní kravaty?

Na výrobu jedné luxusní kravaty je zapotřebí velkého množství kvalitního hedvábí (jeden metr čtvereční) a výrazně složitější proces výroby. Luxusní kravaty jsou ručně střižené a skládané.

Jak má tedy vypadat zadní strana luxusní kravaty?

Standardem na poli luxusních kravat jsou sedmkrát skládané kravaty. Ty nejluxusnější jsou pak navíc doplněny o doplňky z ušlechtilých materiálů jako jsou přívěsky z pravého korálu nebo 18kt zlata. LUXUSNÍ KRAVATU TEDY POZNÁTE VELMI SNADNO, STAČÍ SE PODÍVAT NA ZADNÍ STRANU, JE-LI SKLÁDANÁ. 

Jaké značky kravat patří mezi nejluxusnější?

Kolekce luxusních kravat Antorini

Mezi nejluxusnější patří rozhodně kravaty italské výroby ANTORINI. Tyto kravaty jsou vyrobené v nejvyšší kvalitě zpracování a z nejkvalitnějších materiálů. Kravaty jsou sedmkrát skládané, vyráběné tradičním rukodělným zpracováním přímo v italské Neapoli. 

ANTORINI – Značka luxusních italských kravat
ANTORINI je značkou luxusního módního zboží. Módní kolekce jsou velmi oblíbené u významných osobností a všech, kteří si potrpí na vysokou kvalitu. Nedokonalosti nejsou vítány. Každý výrobek je pečlivě navržen a propracován do nejmenších detailů. Ať už se jedná o kůži, hedvábí, kašmír nebo stříbro, vždy ucítíte, že jde o materiál nejvyšší kvality a na výrobku si dal někdo hodně záležet. 

Pro výrobu se používá velký díl vysoce kvalitní hedvábné látky, která se ručně skládá a následně ručně šije. Výsledek je impozantní, kravaty jsou naprosto dokonalé ve všech směrech. 

ANTORINI ale není jen značkou luxusních kravat. V módní kolekci můžeme objevit také překrásné dámské šátky a šály. Každý kus je navržen předními návrháři a následně dopracován k dokonalosti. Ženy jistě ocení špičkovou kvalitu hedvábí a smysl pro eleganci i možnost variací nošení, které především dlouhé šály umožňují.

Zdroj článku: Luxusní kravaty