Jaký dárek vybrat k různým příležitostem?

Dárky

MOŽNÁ PRÁVĚ TEĎ STOJÍTE PŘED SITUACÍ, PŘED KTEROU STOJÍ KAŽDÝ Z NÁS HNED NĚKOLIKRÁT DO ROKA: POTŘEBUJETE VYBRAT DÁREK. PRO KAŽDÉHO Z NÁS TO ALE ZNAMENÁ TROCHU JINOU SITUACI. NĚKDO VÍ HNED, CO BY SE HODILO, JINÝ NEVÍ ANI PO HODINÁCH USILOVNÉHO HLEDÁNÍ A VYBÍRÁNÍ.

Mají být vaše dárky luxusní, kvalitní, netradiční nebo spíše originální? Hledáte jen maličkost, která potěší? Nebo spíše dar, který bude hodnotný? Podle toho, jak si odpovíte, bude mít charakter i vámi vybraný dárek. 

VOLTE DÁREK PODLE SITUACE A OSOBNOSTI OBDAROVANÉHO

Při výběru dárku je třeba myslet na mnoho faktorů, především pak osobnost obdarovaného. Sebevědomému extrovertnímu muži můžete věnovat peněženku s kontrastním interiérem. Pro gentlemany introverty volte raději decentní barvy v odstínech hnědé, černé nebo tmavě modré. Při výběru dárku nezapomeňte zohlednit věk obdarovaného a událost, pro kterou dárek vybíráte.

Dárky
Manažerské doplňky

K narozeninám, Vánocům, výročí nebo svatbě se soustřeďte především na záliby obdarovaného, jeho osobnost, charakter a zvyky. Pro milovníka golfu se bude hodit zcela jiný dárek než pro milovníka knih. Pokud obdarovaného příliš dobře neznáte, volte univerzální dárky jako je peněženka nebo diář.

Luxusní dárky

SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI A DÁRKY OBCHODNÍM PARTNERŮM

Peněženky
Pánské peněženky

U společenských událostí jako je dárek obchodnímu partnerovi, kterého příliš dobře neznáte, u události jako jsou promoce, pracovní ocenění nebo uvítací dárky vybírejte raději tradiční dárky, které nejsou příliš osobní, vhodné jsou například manažerské doplňky, zápisníky, diáře, desky. U všech dárků je velmi důležité, jak je dárek zabalený. Především u společenských a obchodních událostí je třeba předávat dárek elegantně, vkusně a reprezentativně zabalený.

Dárkové balení
Dárkové balení

 Dárky pro muže     |       Dárky pro ženy

Oficiální stránky:
Gifts

Související odkazy:
Pánské peněženky
Slim peněženky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *