Aktovky

pánské aktovky

Charismatické pánské aktovky Antorini mimořádné kvality

Pánské aktovky Antorini představují nejvyšší koženou řadu pánských aktovek určených pro sebevědomé muže. Aktovky jsou vyrobeny tradičními rukodělnými postupy z nejkvalitnějších kůží. Důmyslně propracované do nejmenších detailů. 

Všechny aktovky Antorini jsou:

  • 100% italské výroby,
  • vyrobené pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality,
  • vyrobené v souladu s tradičním italským ručním zpracováním a výrobou.

Pánské aktovky mimořádné prestiže: Aktovky AntoriniExistuje-li nějaká značka pánských aktovek, o níž by se dalo říci, že výrazným způsobem posiluje osobnost svého nositele, pak by to zcela jistě byla značka Antorini. Klasická kolekce vysoce kvalitních kožených aktovek patří neodmyslitelně k pánským doplňkům vrcholových manažerů a významných osobností. 

pánská aktovka

KOŽENÁ MANAŽERSKÁ AKTOVKA EXECUTIVE, ČERNÁ S ORANŽOVÝM PROUŽKEM

Pánská kolekce ANTORINI Executive vnáší do manažerských aktovek eleganci a charisma. Základ tvoří mistrovská rukodělná práce a přírodní materiály s důrazem na zdlouhavé procesy zpracování kůží, jejichž výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost. Na počátku vzniku této kolekce stála snaha vymanit se z šedého průměru a dosáhnout dokonalosti v každém směru. 

Značka ANTORINI je vyhlášená svou schopností až překvapivě snadno propojovat historii a moderní trendy. Výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost a lehkost odrážející se i v minimální váze aktovky. Dvě hlavní oddělení doplněná o kapsičku na zip, kapsičku na telefon či drobnosti, poutka na psací potřeby, jsou doplněna o dvě kapsy na dokumenty a zadní kapsu na zip. Aktovka tak nabízí dostatek prostoru pro každodenní nošení. Nosit ji můžete v ruce či přes rameno díky odnímatelnému ramennímu popruhu. Aktovky byly vyrobeny v Itálii tradičními rukodělnými postupy. 

Rozměry: 42 x 32 x 9 cm 
Materiál: kvalitní italská hovězí kůže 
Barva: černá s oranžovým lemováním 

Vyrobeno v Itálii. Dárkově baleno. 

luxusní pánská aktovka pro muže

Nová kolekce prestižních pánských aktovek

Nová kolekce aktovek je vyrobena z prvotřídní kůže s nádhernou úpravou na dotek. Zahrnuje business tašky, luxusní diářekravatymanžetové knoflíčkyaktovky a další pánské doplňky.

pánská značková aktovka

Luxusní provedení a výběr materiálů zanechává jedinečný dojem a pocit jedinečnosti i komfortu. Kolekce je příkladem prvotřídní ruční práce italských mistrů. 

Doplňky z nové kolekce jsou vyrobenydle nejvyšších standardů. Antorini je jednou z mála světových značek, jejíž aktovky jsou vyrobeny z přírodních materiálů nejvyšší kvality výhradně v Itálii, a to tradičním italským ručním zpracováním. 

Kožené značkové aktovky pro muže, kteří preferují čistý design s důmyslnou eleganci. 

pánská aktovka

PÁNSKÁ KOŽENÁ AKTOVKA DAPPER STYLE, BARVA AMARANTH

Nová výjimečná kolekce ANTORINI citlivě spojuje typickou neapolskou nenucenou eleganci, vzdušnost a praktičnost s prvky nadčasové italské módy. Základ tvoří mistrovská rukodělná práce a přírodní materiály s důrazem na zdlouhavé procesy zpracování kůží, jejichž výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost.

Na počátku vzniku této kolekce stála snaha vymanit se z šedého průměru a dosáhnout dokonalosti v každém směru. V kolekci najdete silnou inspiraci v tradičním u ANTORINI® mění a v historických aristokratických prvcích. 

Rozměry: 42 x 31 x 9,5 cm
Materiál: kvalitní italská hovězí kůže

kožené pánské aktovky

Výroba pánských aktovek má v italské Neapoli mnohaletou tradici

Tradiční ruční řemeslo je předáváno z generace na generaci a představuje klenot v ruční kožené výrobě. Ne náhodou právě odtud pocházejí nejkvalitnější pánské aktovky, které nosí nejvyšší představitelé korporací a významných společností. Právě špičková ruční výroba stojí za dobrým jménem a oblibou těchto aktovek. 

luxusní aktovky

Tyto dokonalé luxusní aktovky jsou velmi oblíbené u majitelů luxusních vozů jako je Lamborghini, Bugatti, Ferrari, Rolls-Royce, Bentley nebo Mercedes-AMG, neboť k nim dokonale pasují. 

Trendy pánské aktovky pro úspěšné muže

Aktovka je také oblíbeným dárkem, především pro absolventy ekonomických, právnických oborů a absolventy MBA (Master of Business Administration). Z těchto důvodů dodáváme každou aktovku balenou v luxusním dárkovém balení. 

Pánské aktovky ANTORINI jsou ideální do formálního prostředí, pevná struktura, působivé detaily a možnost nošení přes rameno z nich dělají nepostradatelný pánský doplněk. 

Aktovky jsou vyztuženy tak, aby držely svůj tvar i v situacích, kdy jsou prázdné nebo v aktovce máte jen telefon, peněženku a klíče. V každé situaci si uchovávají svůj perfektní tvar. Aktovky mají dokonale vyvážené proporce stran, díky čemuž působí velmi exkluzivně. 

pánské aktovky

ANTORINI ale není jen značkou pánských aktovek. V módní kolekci můžeme objevit také pánské peněženkykravatypánské šály a mnoho dalších doplňků.

Zdroj článku: Pánské aktovky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *